SPOLUPRÁCE

Ing. Jolana Váchová

https://www.homeopatie-biorezonance.cz/

K biorezonanci a homeopatii jsem se dostala během posledních dvanácti let přes kineziologii, EFT, Silvovu metodu, numerologii, astrologii, Human Design, Reiki a aromaterapii.Studovala jsem dostupnou literaturu, začala navštěvovat školy, kurzy a semináře a uvědomila jsem si, že je to ta cesta, kterou se chci vydat: Pomáhat lidem vrátit jejich zdraví, energii a elán do života.

Odborné vzdělání:

  • Homeopatická Akademie (založená Mgr. Jiřím Čehovským)
  • Postgraduální studium u Ing. Jana Matyáše
  • Odborné kurzy a semináře předních světových homeopatů: Dr. Robin Murphy (USA), Louis Klein F.S.Hom., Dr. Philip Bailey, Anthony Conway, Dr. Russell Malcolm, David Mundy, Misha Norland, Dr. Peter König, Kim Elia a dalších)
  • Semináře metody Dr.Sehgala
  • Kurz Autopatie přímo u jejího zakladatele Mgr. Čehovského
  • Dvouleté medicínské vzdělání pro homeopaty při Homeopatické Akademii
  • Výcvik pro terapeuty biorezonance u společnosti Biomed CZ spol. s r.o. a Institutu pro regulativní medicínu Regumed GmbH.
  • Klinickou praxi průběžně získávám při spolupráci s předním skotským homeopatem Dr.R.Malcolmem a nadále se vzdělávám i v oblasti energetické a regulativní medicíny.
  • Metabolic  balance - licencovaný

 Ing. Markéta Poskočilová

Homeopatka

Původně vystudovala rostlinné biotechnologie a molekulární genetiku.

S homeopatií se potkala a zamilovala se do ní v roce 1996, svoji vlastní poradenskou praxi provozuje od roku 2006 v Praze a Pardubicích.

Poskytuje klasické homeopatické poradenství a poradenství pro těhotné, maminky a děti.

tel. kontakt :731105762


Karolína Acherati Kučerová

Pracuji s esoterikou trochu netradičně. Esoterika je životní filozofie, ale i nástroj k rozvoji naší osobnosti, uzdravení naší duše. Mým úkolem je ukázat vám cestu, možnosti. Pomoci vám odhalit váš dar, talent. Jestli máte motivaci změnit svůj život, nabízím pomocnou ruku.

https://www.vrytmuduse.cz/index.php/o-mne.html

Komunikace vnější i vnitřní nás dovede očistit a zhluboka se nadechnout. Kdo umí mluvit v pravdě k sobě i k ostatním, tomu se otevírá svět nekonečných možností.

Věnuji se vědě o přírodních zákonech již delší dobu. Od malička jsem měla schopnosti vnímat věci kolem sebe jinak než ostatní. Viděla jsem všechny bytosti, které jsou všude kolem nás. Tyto andělské bytosti se ke mě znovu vrátily a jsem ráda, že je mám po svém boku. Empatie a intuice, velmi silně vyvinuté, mě nikdy neopustily. Moje prababička byla léčitelka, znala sílu bylin a měla léčivou moc v rukou. Moje babička a matka tuto schopnost neměly. Ani nebyli k těmto věcem příliš otevřené, protože si myslely, že je to dar, který je více  než radostí. A tak mne odmítly podporovat. Osud si však našel svou cestu zpět.


Mgr. Josef Zika

https://psychoter.webnode.cz/o-mne/


Mgr Josef Zika, spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kursů: SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor zážitkových kursů pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších.

PhDr. Danka Javorská


Mým oborem je práce s lidskými zdroji, poradenství zaměřené na sebepoznání, osobní rozvoj a vzdělávání. Během své praxe jsem pracovala s lidmi se zdravotním znevýhodněním a pomáhala jim s návratem do běžného života. Tuto činnost jsem vykonávala v rámci sféry sociálních služeb a také formou terapie poskytované ve zdravotnickém zařízení. Přicházela jsem do kontaktu s klienty s tělesným i duševním onemocněním, a také s lidmi s potížemi v komunikaci.  

Po ukončení vysokoškolského studia na Filozofické fakultě jsem absolvovala řadu školení a výcviků zaměřených na práci s lidmi: verbální a neverbální komunikace, hypnoterapie, relaxace, cvičení podle metody Moshe Feldenkraise - pohybová léčebná terapie, psychodiagnostické metody a metody rozvoje osobnosti, metody vedení mediace při řešení konfliktů, atd.

V letech 2009-2011 jsem absolvovala výcvik zaměřený na poskytování supervize v pomáhajících profesích.

V roce 2016 jsem absolvovala výcvik v Kraniosakrální osteopatii. Jedná se o jemné rehabilitační techniky, které napomáhají vylepšit funkci mozku a míchy a další systémy související s CNS (nervový, imunitní, lymfatický, hormonální, neuromuskuloskeletální, vaskulární a respirační). Je vhodná pro celkovou regeneraci organizmu u osob bez zvláštních zdravotních problémů, ale i pro osoby se zdravotními potížemi, zvláště pro následující stavy: autismus, astma, bolesti hlavy, tinnitus, migrény, cerebrální paralýza, downův syndrom, deprese, DMO, enuréza - noční pomočování, epilepsie, horečka, mentální retardace, meniere syndrom, motání hlavy - závratě, ochrnutí obličeje, cukání v obličeji, glaukom - zelený zákal, chřipka, onemocnění oběhového systému srdce, hyperkinetický syndrom, herpes - pásový opar, hypertenze - vysoký krevní tlak, neurastenie, rachitida - křivice, nespavost, sinusitis - zánět vedlejších nosních dutin, skolióza, strabismus, struma, smyslové vady, neuralgie trigeminu, patologické změny páteře, zápal mozkových blan, záněty středouší, stavy po fyzických a psychických traumatech, poúrazové stavy, nespecifické potíže a bolesti organizmu, atd.

1/Kraniosakrální terapie.

Kraniosakrální terapie vychází ze západního lékařství, její základy položil americký osteopat Dr. G. W. Sutherland na začátku 20. století. Kraniosakrální osteopatie je velmi jemná, neinvazivní, manipulační technika, která pracuje s konceptem kraniosakrálního systému, popsaným Dr. J.E. Upledgerem.

Terapeut využívá jemný fyzický kontakt. Jedná se o jemné rehabilitační techniky, pomocí kterých jsou podpořeny přirozené regenerační a samoregulační procesy organismu. Kraniosakrální terapie se nezaměřuje pouze na obtíže, ale pracuje s celistvým fungováním organismu. To vede k vyřešení problému a nikoliv k pouhému odstranění symptomu.

Kraniosakrální terapie působí na širokou škálu obtíží - navrací organismus k jeho přirozenému fungování, harmonizuje nervovou soustavu, pomáhá při problémech pohybového aparátu, chronických bolestech, migrénách, umožňuje tělu regenerovat na velmi hluboké úrovni. Přispívá k stimulaci a harmonizaci fyzických a psychických sil jedince. Lze ji aplikovat u krátkodobých potíží akutního rázu i u chronických stavů. Velmi jemně jsou podporovány přirozené autoregulační schopnosti, které napomáhají vylepšit funkci mozku a míchy a další systémy související s CNS: nervový, imunitní, lymfatický, hormonální, neuromuskuloskeletální, vaskulární a respirační.

Je vhodná pro celkovou regeneraci organizmu u osob bez zvláštních zdravotních problémů, ale i pro osoby se zdravotními potížemi, zvláště pro následující stavy: autismus, astma, bolesti hlavy, tinnitus, migrény, cerebrální paralýza, downův syndrom, deprese, DMO, enuréza - noční pomočování, epilepsie, horečka, mentální retardace, meniere syndrom, motání hlavy - závratě, ochrnutí obličeje, cukání v obličeji, glaukom - zelený zákal, chřipka, onemocnění oběhového systému srdce, hyperkinetický syndrom, herpes - pásový opar, hypertenze - vysoký krevní tlak, neurastenie, rachitida - křivice, nespavost, sinusitis - zánět vedlejších nosních dutin, skolióza, strabismus, struma, smyslové vady, neuralgie trigeminu, patologické změny páteře, zápal mozkových blan, záněty středouší, stavy po fyzických a psychických traumatech, poúrazové stavy, nespecifické potíže a bolesti organizmu, atd.

Práce probíhá na lehátku, klient zůstává oblečen. Práci předchází úvodní rozhovor. Délka trvání samotné terapie je cca 1 hodinu. Po ní je vhodné mít možnost chvíli odpočívat a bezprostředně po ní neplánovat žádné aktivity vyžadující maximální soustředění a pozornost.